O Nas

O Nas

GOP AUTOMATYKA

Projektowanie i budowa maszyn –
optymalizacja procesów produkcyjnych

GOP Automatyka – firma powstała w 2017 roku, jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą z branży automatyki przemysłowej.
Naszą główną działalnością jest projektowanie i budowa maszyn oraz urządzeń specjalnego przeznaczenia.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, AGD i tekstylnej doskonale zdajemy sobie sprawę z obecnych wymagań na rynku. Nasze usługi cechuje profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Duży nacisk kładziemy na sprostanie wymaganiom technicznym oraz terminowym.

Zajmujemy się zarówno projektowaniem układów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych oraz późniejszym montażem i uruchomieniem.


Przy realizacjach projektów wykorzystujemy komponenty od renomowanych i co ważne sprawdzonych dostawców co jest gwarancją zapewnienia jakości na wysokim poziomie.

 

Jako doświadczony integrator udzielamy usług konstelacyjnych dla firm w celu znalezienia optymalnych rozwiązań przy planowaniu nowej jak i rozwoju obecnej produkcji.

Zapraszam do współpracy!

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami w zakresie:
obróbki skrawaniem, cięcia i gięcia blach oraz poliwęglanów, wykonania powłok galwanicznych, hartowania, malowania proszkowego, wydruku 3D i wiele innych. Dzięki czemu możemy zapewnić dużą kompleksowość Naszych usług.

Cechuje Nas:

Profesjonalizm

Jasne warunki współpracy

Uczciwość

Zrozumienie klienta

Chęć ciągłego rozwoju

Nasza polityka jakości